TJ Sokol
České Heřmanice, z.s.
www.tjsokol.ceskehermanice.cz

konané dne: 13. 09. 2023 od 19 hodin

Výkonný výbor - přítomni: Balcar Jiří, Balcarová Jindřiška, Kotyza Radim, Kučera Roman, Mach Lukáš, Machová Kateřina, Nováková Lada, Pražáková Lucie, Šimek Karel

Host: Sobel Miloš

 

1. Noční klid

Karel Šimek informoval výkonný výbor o porušování nočního klidu nejen při soukromých akcích. Pokud není akce nahlášená, noční klid musí začít ve 22 hodin. Pokud je akce nahlášena, tak noční klid nastává v 2 hodin následujícího dne. Fotbalová pouť proběhla v pořádku. Dvě soukromé akce začátkem srpna byly také v pořádku. Diskotéka v 19.8. již byla problémová, hluk byl ještě v 2:30 hodin. Soukromá akce druhý pátek v září byla velmi problémová, noční klid měl být v 22 hodin, ale ještě v 1:30 byl rámus.

Jako host přišel ve 20 hodin starosta městyse Miloš Sobel se sdělením, že na zastupitelstvo městyse přišli občané Českých Heřmanic se stížnostmi na rušení nočního klidu na fotbalovém hřišti. Výkonný výbor jednal o zpřísnění podmínek nejen pro nájemce. Jednotlivé návrhy budeme řešit na příštím jednání výkonného výboru.

2. Parkování

Je třeba upozornit na parkování aut i při soukromých akcích, které se konají na fotbalovém hřišti.

 

3. Akce

Běžíme za Klárku – sobota 16.9.2023 od 13 hodin

Den Sokolstva – pátek 6.10., organizace Karel Šimek a Lada Nováková

Lampionový průvod – sobota 11.11., organizace Komunitní škola a TJ Sokol

Stolní hry – 3 kategorie; termín bude upřesněn na dalším jednání výkonného výboru (předpoklad leden nebo únor 2024)

Bruslení

 

4. Volby do výkonného výboru

V r. 2024 proběhnou na valné hromadě volby členů do výkonného výboru na r. 2024-2028. Ve výkonném výboru v dalších letech již nechtějí pokračovat dva členové nynějšího výkonného výboru. Opětovně proběhla diskuse nad potenciálními budoucími členy.

 

5. Ostatní

Heřmánek – Lada Nováková informovala o zasílání článků za poslední závěrku. Prosí o zasílání článků průběžně.

Promo produkty – letní kšiltovky, šály, čepice a kulichy – Lucie Pražáková zajistí cenovou nabídku do 27.9.

 

6. Diskuse

Jindřiška Balcarová – stále je dřevo TJ Sokol v přidružené výrobě. Lukáš Mach zajistí odvoz dřeva.

Jiří Balcar – minulý týden byla vyměněna žárovka na pánských záchodech. Bude provedena revize elektroinstalace v areálu. Byla zakoupena nová baterie do váhy.

Roman Kučera – ve fotbalovém výboru skončil Lukáš Mach a Tomáš Kusý. Dále informovat, že do fotbalového výboru byl přijat Jiří Růžička. V areálu dojde k opravě dveří a následně k výměně sítě mezi fotbalovým areálem a Kučerovými. Bude také opraven sokl na budovách. Následně budou vyměněny podlahy v kabinách a vymalují se.

Karel Šimek – projít webové stránky TJ Sokol a říct, co vymazat a dát nové náměty. Udělat přístřešek na zázemí vrtu studny, aby se nepoškodila technologie vrtu.

 

Jednání výkonného výboru bylo ukončeno v 22:30 hodin.

Další jednání výkonného výboru proběhne v 10.10.2023 od 19 hodin na novém úřadě.