Hlášení rozhlasu

Hlášení rozhlasu - informace

Vážení spoluobčané, máte pocit že Vám stále unikají důležité informace z aktuálního dění v našem městysi? Připravili jsme pro vás nový, modernější komunikační kanál Hlášenírozhlasu.cz, díky kterému vás budeme moci informovat nejen SMS zprávami, e-mailem, ale nově i přes mobilní aplikaci a současně přes webové stránky a Facebook. Né všechny informace budou z ekonomických důvodů dostupné přes SMS (např. prodej, změna ordinačních hod.,..) , proto doporučujeme zvolit první možnost - instalace aplikace Hlášenírozhlasu.cz. Pak budete mít všechny informace pěkně pohromadě ve Vašem telefonu.
Jedná se o zkušební provoz, kdy po třech měsících provozu vyhodnotíme, zda je služba pro Vás občany vyhovující a také finančně výhodnější pro městys než stávající služby "SOIKA".Proto Vás žádáme o zvážení, zda opravdu potřebujete všechny zprávy přijímat formou sms, které městys jednotlivě hradí. Služba nás zaujala, protože nabízí nové modernější možnosti informovanosti Vás občanů buď už přes zmiňovanou aplikaci nebo díky propojení s našimi webovými stránkami a facebookem.

Kolik Vás to bude stát? Nic! Tato služba je pro Vás zcela ZDARMA.

Jak na to? Máte více možností:
1. Nainstalujte si mobilní aplikaci Hlášenírozhlasu.cz, kterou najdete najdete na Google Play nebo App Store 
2. Na této stránce níže klikněte na žluté tlačítko "Odebírat hlášení" a zaregistrujte se.
3. Vyplňte ústřižek vpravo na letáčku, který jste obdrželi do Vaší schránky a vyplněný jej odevzdejte na úřadu městyse
4. Přihlaste se přes Facebook https://www.facebook.com/MestysCeskeHermanice/ a přidejte si tuto stránku k oblíbeným a nezapomeňte si nastavit sledování
5. Pošlete SMS - ve tvaru CEHERMANICE JMENO PRIJMENI ULICE CISLOPOPISNE na číslo 774 724 136 (informace budete dostávat formou SMS) - ve tvaru CEHERMANICE JMENO PRIJMENI ULICE CISLOPOPISNE +"Váš e-mail" na číslo 774 724 136 (informace dostanete formou SMS i na Váš e-mail) - chcete-li dostávat jen některé druhy informací, doplňte jejich čísla do SMS (např. CEHERMANICE…...1 3 5 )

Přihlášením k odběru hlášení dává registrovaný občan souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů za účelem zasílání aktuálních informací z městyse. Více informací o rozsahu a účelu zpracování a odvolání souhlasu najdete na adrese www.ceskehermanice.hlasenirozhlasu.cz nebo osobně na úřadu městyse.

V případě, že již nechcete dostávat informace z dění v našem městysi (Vaše kontakty byly automaticky přesunuty ze stávající služby SOIKA) pošlete e-mail na urad@ceskehermanice.cz s žádostí o vyřazení ze seznamu (lze odhlásit např. pouze e-maily nebo jen smsky nebo pokud jste se rozhodli využívat aplikaci lze odhlásit obojí). 

Nebo využijte druhé možnosti, pokud máte registrovaný e-mail (tzn. chodí Vám hlášení na e-mail) můžete si nastavení ovládat sami.

1. přejděte na stránku https://hlasenirozhlasu.cz/sign/in/town-ceskehermanice

2. zadejte Váš registrovaný e-mail

3. klikněte na odkaz "Zapomněl(a) jsem své heslo" 

4. přejděte do svého e-mailu, kde obdržíte heslo

5.. přihlaste se pomocí obdrženého hesla a klikněte na modré tlačítko "nastavení" (vpravo nahoře) a nastavte si odběr hlášení, tak jak Vám to bude vyhovovat.